Slalom Calendar with linked result sheets

Results will be shown in a red font and added to the table as they are received

 PremierDivision 1Division 2Division 3Division 4 Other / Open Events
17th Jan - 18th Jan 2009Stone Mini Race 1
31st Jan - 1st Feb 2009Stone Mini Race 2
21st Feb - 22nd Feb 2009Stone Mini Race 3
Stone Mini Race Final
28th Feb - 1st Mar 2009Hatfield Water Park
7th Mar - 8th Mar 2009SheppertonShepperton
14th Mar - 15th Mar 2009StoneStone
21st Mar - 22nd Mar 2009Canolfan TrywerynCanolfan Tryweryn
28th Mar - 29th Mar 2009Sowerby BridgeSowerby Bridge
Yalding (Saturday)
Yalding (Sunday)
Yalding (Saturday)
Yalding (Sunday)
4th Apr - 5th Apr 2009MatlockMatlock
11th Apr - 12th Apr - 13th Apr 2009GrandtullyGrandtullyAberfeldyGrandtully Pan Celtic Cup
18th Apr - 19th Apr 2009Grandtully (Saturday)
Grandtully (Sunday)
OughtibridgeOughtibridgeGrandtully Junior Selection Race 1
25th Apr - 26th Apr 2009Canolfan TrywerynCanolfan TrywerynMarple (Saturday)
Marple (Sunday)
North Walls
Marple (Saturday)
Marple (Sunday)
Canolfan Tryweryn Junior Selection Race 2
2nd May - 3rd May 2009Bala Mill (Saturday)
Bala Mill (Sunday)
Bala Mill (Saturday)
Bala Mill (Sunday)
Loddon (Saturday)
Loddon (Sunday)
Loddon (Saturday)
Loddon (Sunday)
HPP Senior Selection Race 1 & Junior Selection Race 3
HPP Senior Selection Race 2
HPP Senior Selection Race 3
Yair Pool short Course
9th May - 10th May 2009Cardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Cardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Seaton Park
Cardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Seaton Park
16th May - 17th May 2009Orton Mere (Saturday)
Orton Mere (Sunday)
Wagon Lane (Saturday)
Wagon Lane (Sunday)
Orton Mere (Saturday)
Orton Mere (Sunday)
Wagon Lane (Saturday)
Wagon Lane (Sunday)
23rd May - 24th May 2009FairnileeFairnilee
Stone (Saturday)
Stone (Sunday)
Stone (Saturday)
Stone (Sunday)
Herts Young Mariners Base
30th May - 31st May 2009
6th Jun - 7th Jun 2009Holme PierrepontHolme PierrepontSowerby BridgeSowerby BridgeHPP Pan Celtic Cup
HPP Pan Celtic Cup Teams
HPP Pan Celtic Cup Points
HPP English Inter-Regionals Championships
13th Jun - 14th Jun 2009Fairnilee (Saturday)
Fairnilee (Sunday)
Fairnilee (Saturday)
Fairnilee (Sunday)
Fairnilee (Sunday)Fairnilee British Veterans Championships
Fairnilee British 16 & Under Championships
20th Jun - 21st Jun 2009Alva
Langham Farm (Saturday)
Langham Farm (Sunday)
Orton Mere (Saturday)
Orton Mere (Sunday)
Rhug (Saturday)
Rhug (Sunday)
Alva
Langham Farm (Saturday)
Langham Farm (Sunday)
Orton Mere (Saturday)
Orton Mere (Sunday)
Rhug (Saturday)
Rhug (Sunday)
Scottish Schools Championships
27th Jun - 28th Jun 2009Bala MillBall MillTyne ValleyPan Celtic Cup
Welsh Championships
4th Jul - 5th Jul 2009Washburn (Saturday)
Washburn (Sunday)
Ogmore
Shepperton (Saturday)
Shepperton (Sunday)
Ogmore
Shepperton (Saturday)
Shepperton (Sunday)
11th Jul - 12th Jul 2009Holme PierrepontBala Mill
Holme Pierrepont
Bala MillHolme Pierrepont
18th Jul - 19th Jul 2009Washburn (Saturday)
Washburn (Sunday)
Abbey Rapids Race 1
Abbey Rapids Race 2
Abbey Rapids Race 1
Abbey Rapids Race 2
Abbey Rapids
Matlock
25th Jul - 26th Jul 2009Howsham Weir (Saturday)
Howsham Weir (Sunday)
Howsham Weir (Saturday)
Howsham Weir (Sunday)
1st Aug - 2nd Aug 2009
8th Aug - 9th Aug 2009Harefield (Saturday)
Harefield (Sunday)
Harefield (Saturday)
Harefield (Sunday)
15th Aug - 16th Aug 2009
22nd Aug - 23rd Aug 2009Fairnilee (Saturday)
Fairnilee (Sunday)
Llandysul
Fairnilee (Saturday)
Fairnilee (Sunday)
LlandysulScottish Junior 14/16 Champs
29th Aug - 30th Aug 2009Grandtully (Saturday)
Grandtully (Sunday)
Grandtully (Saturday)
Grandtully (Sunday)
Nene
Nene (Saturday)
Nene (Sunday)
Nene (Saturday)
Nene (Sunday)
5th Sep - 6th Sep 2009WashburnCardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Cardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Marple
Cardington (Saturday)
Cardington (Sunday)
Marple
12th Sep - 13th Sep 2009Inter-Club Championships
19th Sep - 20th Sep 2009Holme PierrepontHolme PierrepontAlva
Oughtibridge
Shepperton (Saturday)
Shepperton (Sunday)
Alva
Oughtibridge
Shepperton (Saturday)
Shepperton (Sunday)
26th Sep - 27th Sep 2009Bala MillBala Mill
West Tanfield (Saturday)
West Tanfield (Sunday)
Stone
West Tanfield (Saturday)
West Tanfield (Sunday)
Stone
North Walls
Scottish Junior 14/16 Championships
3rd Oct - 4th Oct 2009Abbey RapidsAbbey Rapids
10th Oct - 11th Oct 2009Llandysul (Saturday)
Llandysul (Sunday)
Llandysul (Saturday)
Llandysul (Sunday)
StoneMorpeth
Stone
17th Oct - 18th Oct 2009Llangollen TownLlangollen TownSowerby BridgeSowerby Bridge
24th Oct - 25th Oct 2009Yalding Weir (Saturday)
Yalding Weir (Sunday)
Yalding Weir (Saturday)
Yalding Weir (Sunday)
British Open & ICF World Rankins Series
7th Nov - 8th Nov 2009Orton Mere Winter
12th Dec - 13 Dec 2009Orton Mere Winter